GOK Rędziny

Wydarzenia i Aktualności:

26 Kwiecień 2018

Wyniki XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Świat Malowany Plasteliną

Wyniki XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Świat Malowany Plasteliną 2018
 - Cztery pory roku
Kategoria Przedszkolaki
I miejsce – Alicja Kręt lat 5 – Gminne Przedszkole ZS-P w Lgocie Małej
I miejsce –  Stanisław Krysiński lat 6 – Gminne Przedszkole nr 2 w Kłobucku
II miejsce – Brian Deska lat 6 – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie
II miejsce – Alicja Malec lat 6 – Szkoła Podstawowa Oddz. Przedszkolny w Witkowicach
III miejsce – Antonina Saleta lat 6 – Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej
III miejsce –  Lena Zbrojkiewicz lat 5 – Oddział Przedszkolny w Piasku
Wyróżnienie:
Oliwier Górniak lat 6 – Oddział Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Jamkach- Korzonku
Lena Wawrzyniak lat 5 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
Nela Pijanka lat 6 – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kościelcu
Jan Sobański lat 6 – Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie
Kategoria klasy I - III
I miejsce –  Patrycja Owczarek lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 32 im J. Dudy-Gracza w Częstochowie
I miejsce – Weronika Krawczyk lat 9 - Szkoła Podstawowa im S. Ligonia w Truskolasach
I miejsce – Adrianna Ziętal lat 9 -  Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie
II miejsce – Jakub Dąbrowski lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 53 im. M. Skłodowskiej – Curie w Częstochowie
II miejsce – Martyna Nowak lat 9 - Szkoła Podstawowa im S. Ligonia w Truskolasach
III miejsce – Martyna Dzieniarz lat 9 -  Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej
III miejsce – Piotr Bajor lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 30 w Częstochowie
Wyróżnienie:
Kacper Szlacheta lat 8 -Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu
Wiktoria Noga lat 9 - Szkoła Podstawowa im S. Ligonia w Truskolasach

Kategoria – Klasy  IV -VI
I miejsce – Wiktoria Świącik lat 10 - Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Witkowicach
I miejsce – Zuzanna Ślęzak lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 7 w Częstochowa
I miejsce - Mikołaj Marczyk lat 10 –  Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowa
I miejsce  - Małgorzata Mika lat 10 – Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie
I miejsce – Martyna Bula lat 11 -  Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie
I miejsce – Aleksandra Mika lat 11 -  Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie
II miejsce – Magdalena Leśnikowska lat 11 - Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie
II miejsce – Karolina Wojtysek lat 11 - Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie
II miejsce – Karolina Bednarek lat 12 - Szkoła Podstawowa nr 34 w Częstochowie
III miejsce – Miłosz Jagiełło lat 11 -  Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie
III miejsce – Marta Marek lat 13 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowie
III miejsce – Weronika Purgal lat 12 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowie
Wyróżnienie:
Aleksandra Dąbrowska lat 11 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowie
Dawid Sośniak lat 12 – Szkoła Podstawowa im. S. Ligonia w Truskolasach

Kategoria – Klasy VII i Gimnazjum
Nagroda Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie
 – Wiktoria Dmochowska lat 15 –  Szkoła Podstawowa nr 7 w Częstochowie
I miejsce – Daria Kapuścińska lat 14 -  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
I miejsce – Oliwia Witczak  lat 14 - Szkoła Podstawowa w Kościelcu
II miejsce – Martyna Miszta lat 14 - Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie
II miejsce – Olga Arkabus lat 15 – Szkoła Podstawowa nr 16 w Częstochowie
II miejsce – Dominika Kamieńska lat 15 –  Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi w Poraju
III miejsce – Natalia Powązka lat 13 -  Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Częstochowie
III miejsce – Milena Grad lat 15 –  Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2  w Rędzinach
III miejsce – Oskar Dziembek lat 15 - Szkoła Podstawowa nr 16 w Częstochowie
Wyróżnienie:
Jowita Sosna lat 14– Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Częstochowie
Jagoda Radecka lat 14 - Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2  w Rędzinach
Aleksandra Szulc lat 14 – Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie
Nadia Kościelniak lat 14 – Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy na oficjalne odczytanie wyników oraz wręczenie nagród, które odbędzie się 10 maja 2018 (czwartek) o godz. 13.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury – Gminnej Biblioteki w Rędzinach ul. Mickiewicza 7.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Rędzinach

ul. Mickiewicza 7,
42-242 Rędziny
tel. 34 32 79 998
email: gok.redziny@op.pl

Gok Rędziny

Biblioteka