GOK Rędziny

Wydarzenia i Aktualności:

12 Marzec 2019

Dzień Kobiet w GOK- u

Dzień Kobiet to sympatyczna okazja do spotkań pań- podobnie było  9 marca na zorganizowanym w sali widowiskowej GOK-u w Rędzinach wieczorku. Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki odpowiedziały zaprzyjaźnione z tymi instytucjami kobiety, którym dedykowano koncert z ambitnym operetkowym repertuarem, ale w wersji przystającej do okazji. Tenor Sylwester Targosz- Szalonek wykonał przeboje znane i lubiane nawet „beatyfikował przebój disco polo”, a słuchaczki przeżyły swoistą muzykoterapię. Jakość dźwięku, siła głosu porwały w świat muzyki- zachwyciły, pozwoliły na relaks.
Tak ambitne przedsięwzięcie było możliwe dzięki sile kobiet, na które zawsze można liczyć- wspomagają nasze projekty, działania – mówi  dyrektor GOK-u Jolanta Brzozowska-Ciura, która wraz z wójtem gminy Pawłem Militowskim była współgospodarzem imprezy. Panie są widoczne w naszej gminnej społeczności i nie tylko uczestniczą, ale podpowiadają, jakie wycieczki wakacyjne będą interesujące, która książkę warto dokupić do gminnego księgozbioru. Aktywne i życzliwe kobiety nigdy nie zawiodą, więc wypełniły salę i świetnie bawiły się także w drugiej części spotkania, śpiewając karaoke.
    Dziękując za przybycie, życzymy werwy i zdrowia, aby ich nie zabrakło na spotkaniu za rok – instruktorzy GOK-u i pracownicy bibliotek.

Zobacz zdjęcia

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Rędzinach

ul. Mickiewicza 7,
42-242 Rędziny
tel. 34 32 79 998
email: gok.redziny@op.pl

Gok Rędziny

Biblioteka