GOK Rędziny

Wydarzenia i Aktualności:

9 Kwiecień 2019

Wyniki Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną 2019

Wyniki  Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną 2019


Kategoria Przedszkolaki
I miejsce – Marta Sikora , ZSP w Kościelcu
I miejsce – Alicja Kręt , ZSP w Lgocie Małej
II miejsce – Wiktoria Knapik, ZSP w Kościelcu
II miejsce – Natalia Bednarek, ZSP nr 1 w Rędzinach
III miejsce – Żaneta Michalak, ZSP nr 2 w Rędzinach
III miejsce – Julia Kruk, ZSP w Lgocie Małej
WYRÓŻNIENIE: Michał Papiński, ZSP nr2 w Rędzinach
             Natalia Papińska, ZSP nr 2 w Rędzinach

Kategoria klas 1-3
I miejsce – Natalia Kula kl.III , ZSP nr 1 w Rędzinach
I miejsce – Kamil Bruś kl. I , SP Zawada (Gmina Kłomnice)
II miejsce – Piotr Malinowski kl. III, ZSP nr 1 w Rędzinach
II miejsce – Miłosz Panicz kl I , ZSP w Kościelcu
II miejsce – Nadia Jędrasiak kl. II, ZSP w Kościelcu
III miejsce – Lena Bajor kl.II , ZSP nr 2 w Rędzinach
III miejsce – Nadia Żurawiecka kl.II , ZSP nr 2 w Rędzinach

Kategoria klas 4-6
I miejsce – Amelia Jędryszek kl. V , ZSP w Kościelcu
I miejsce - Maja Reterska kl.VI, ZSP w Kościelcu
II miejsce - Julia Polak kl. VI, ZSP nr 2 w Rędzinach
II miejsce – Kacper Krok kl V , SP w Kruszynie
II miejsce – Agata Mielczarek kl. VI, SP w Koninie
III miejsce – Nadia Gdawiec kl.V , ZSP w Kościelcu
III miejsce – Dominika Sobieraj  kl.V , ZSP nr 2 w Rędzinach
WYRÓŻNIENIE:
Aleksandra Włoszczyńska kl.IV, ZSP nr 2 w Rędzinach
Joanna Gołda kl.IV, ZSP w Kościelcu
Emilia Stawarz kl.V, SP w Koninie

Kategoria klas 7-8 oraz III gimnazjum
I miejsce - Nicola Gdawiec kl. VII, ZSP w Kościelcu
II miejsce – Oliwia Łeptuch kl. VII, ZSP w Kościelcu

Laureatów konkursu zapraszamy na oficjalne odczytanie wyników
 oraz wręczenie nagród 12 kwietnia 2019 ( piątek) godz. 13.00
w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Rędzinach ul. Mickiewicza 7




Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Rędzinach

ul. Mickiewicza 7,
42-242 Rędziny
tel. 34 32 79 998
email: gok.redziny@op.pl

Gok Rędziny

Biblioteka