GOK Rędziny

Wydarzenia i Aktualności:

13 Maj 2019

Rowerowa Lipówka Rock Rędziny 2019

Imprezy rowerowe w naszej gminie to już tradycja, w różnej formie odbywają się od kilkunastu lat.
Mimo kapryśnej aury 12 maja na starcie zawodów Rowerowa Lipówka Rock Rędziny stanęło blisko 70 zawodników. Rowerzyści rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, od najmłodszych ścigających się na rowerkach biegowych po tych starszych, którzy mieli do pokonania ponad 20 kilometrów kamienistego terenu Lipówki. Organizatorzy, Gmina Rędziny oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach, nie szczędzili starań by wszystko odbyło się sprawnie i w miłej atmosferze. Zarówno wójt Paweł Militowski jak i dyrektor Jolanta Brzozowska-Ciura dopingowali cyklistów na trudnej trasie, a na zakończenie dekorowali tych najlepszych. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik zawodów pamiątkową koszulkę. Przyznano również nagrody specjalne: Puchar Wójta Gminy Rędziny dla najszybszego zawodnika gminy oraz Puchar  firmy CEMEX za najszybsze okrążenie. Tę ostatnią nagrodę wręczał gospodarz Kamieniołomu Lipówka , dyrektor zakładu Cementownia Rudniki Piotr Bąbelewski.
Gratulacje należą się zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy z wielkim zaangażowaniem i w duchu fair play rywalizowali podczas tegorocznych zawodów. Zapraszamy za rok.
Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom: FPHU „OLKAS”, BIKE ATELIER, firmie CEMEX, wolontariuszom oraz strażakom z OSP w Rudnikach i OSP w Kościelcu za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

zobacz zdjęcia

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Rędzinach

ul. Mickiewicza 7,
42-242 Rędziny
tel. 34 32 79 998
email: gok@redziny.pl

Gok Rędziny

Biblioteka