DOŻYNKI GMINNE W KOŚCIELCU– MOBILNY PUNKT SPISOWY

Szanowni Mieszkańcy,

w najbliższą niedzielę t.j. 5 września, podczas trwania gminnych dożynek w Kościelcu, zapraszamy do kolejnego mobilnego punktu spisowego. W godzinach od 12.00 do 15.30 będzie dyżurował rachmistrz, który pomoże wywiązać się z obowiązku spisowego tym mieszkańcom, którzy się jeszcze nie spisali. Przypominamy: TO JUŻ OSTATNI MIESIĄC, w którym można dopełnić ten ustawowy obowiązek.

Spisać możemy siebie i członków rodziny/współmieszkańców przy czym niezbędne będą dane, takie jak PESEL, poziom wykształcenia, wykonywany zawód, miejsce pracy, powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego, rok oddania budynku mieszkalnego do użytkowania. Łącząc przyjemne z pożytecznym gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału w NSPLiM.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze spisem prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy Urzędu Gminy, tel. 34 32 79 014 wew. 102 lub 120.

Gminny Komisarz Spisowy

Wójt