logo
GMINNY OŚRODEK KULTURY
GMINNA BIBLIOTEKA W RĘDZINACH

Taniec towarzyski

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki i przeznaczone są zarówno dla par jak i tancerzy indywidualnych. Dzieci trenują w grupach zgodnie z umiejętnościami tanecznymi: Trenujący w GOK- u w Rędzinach należą do Klubu Tańca Towarzyskiego ZORBA, który jest jednym z największych Klubów na Śląsku.

Nauka kroków, ogólny rozwój koordynacji, doskonała zabawa- to znajdziemy na zajęciach tańca towarzyskiego. Swe pierwsze taneczne kroki stawiają u nas już przedszkolaki, by trenować wraz z rozwojem swych umiejętności w Klubie tańca  Towarzyskiego „Zorba”. Instruktorzy klubu zapewniają program zajęć dostosowany dla każdej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania. Prowadzą swych podopiecznych poprzez klasy taneczne,  turnieje i konkursy na podium. Prowadzący angażują się w rozwój talentów młodych tancerzy oraz organizują obozy taneczne, warsztaty, wspólne zabawy i spotkania integrujące uczestników zajęć.
Zajęcia są odpłatne i odbywają się dwa razy w tygodniu w grupach zaawansowania.

KTT „ZORBA” działa w Rędzinach już od 20 lat- Klubem dowodzi Marcin Kiszteliński, a w chwili obecnej instruktorem prowadzącym jest Konrad Dawid. Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach przy współpracy z KTT „ZORBA” organizował prze wiele lat Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, który cieszył się ogromną popularnością wśród par tanecznych z całej Polski.

GOK Rędziny informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content