Wyniki Konkursu Literackiego „Świąteczne spotkanie”

Wyniki konkursu
Tegoroczna edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego o tematyce bożonarodzeniowej dla dzieci i młodzieży z terenu województwa organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury – Gminną Bibliotekę w Rędzinach pod patronatem Starostwa Powiatowego w Częstochowie została rozstrzygnięta. Autorzy prac konkursowych związanych z tematyką   „Świątecznego spotkania”, którzy zostali laureatami:

Uczniowie klas II -III:

Emilia Kołdon

Uczniowie klas VII – VIII

I miejsce:  Emilia Musielińska

Laureatów wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy na wieczorek literacki, podczas którego wręczone zostaną nagrody, 14 stycznia 2024 roku o godzinie 17.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Rędzinach, ul. Mickiewicza 7.