XXII Gminny Konkurs Recytatorski – wyniki

XXII Gminny Konkurs Recytatorski
eliminacje do XXXII Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą
„Wrażliwość na słowa” dla dzieci i młodzieży
Edycja on-line

Komisja Konkursowa powołana przez organizatora Gminny Ośrodek Kultury-Gminną Bibliotekę w Rędzinach w czasie przesłuchań nagrań recytatorów z terenu gminy ustaliła wyniki dla uczestników w poszczególnych kategoriach.

Kat. I. uczniowie klasy I – III szkoły podstawowej:
I m. Szymon Nawrot
II m. Antonina Kołodziej
II m. Wiktoria Knapik
III. m. Magdalena Łochowska
III m. Filip Radecki
Wyróżnienia: Ignacy Łachmański, Zuzanna Nalepa, Igor Wychowaniec, Julia Wypchlak.

Nominowani do kolejnego etapu to laureaci I i II miejsc – nagrania ich występów zostały przekazane do ROK-u w Częstochowie.
W II kat. uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej do kolejnego etapu zostały nominowane Patrycja Radecka i Lena Sieczka.

Wszystkich wymienionych zapraszamy w dogodnym czasie po odbiór dyplomów i nagród do GOK-u.